Automation Acceleration! w partnerstwie z HCC już 11.12.2019 Warszawa, ul. Bagno 2a/ lok 59 (przy stacji metra Świętokrzyska) cena 990 zł/netto

Dzisiaj technologia nie jest barierą wdrażania automatyzacji. Główną przeszkodą jest obecny stan procesów oraz postawy i kompetencje ludzi. Poznaj najlepsze praktyki które pozwalają szybko usunąć te ograniczenia.

Warsztat da Ci konkretną  wiedzę i praktyczne doświadczenia które zapewnią energię i siłę by przyspieszyć transformację w Twojej organizacji. Zobacz, jak budować zaangażowanie zespołów w usprawnienia i automatyzację procesów. Doświadcz szybkości zmiany w 4 krokach, sprawdź, jak to się przekłada na widoczną poprawę wyników!

Automation Acceleration to zmiana sposobu myślenia w by mieć 10x większy wpływ na zaangażowanie i wyniki!

Jeśli masz wyzwania, które rodzą następujące pytania:

 • Jak znacząco obniżyć koszty automatyzacji/robotyzacji i zapewnić szybkie oraz ROI z tego procesu?
 • Jak pokonać barierę braku przejrzystości procesów biznesowych oraz zmienić postawę „nie da się już więcej zoptymalizować”?
 • Co zrobić, by decyzje o usprawnieniach i wprowadzeniu automatyzacji bazowały na rzetelnych, jednoznacznych dla wszystkich faktach a nie na opiniach i subiektywnych poglądach.
 • Jak skutecznie zaangażować pracowników w „wyczyszczenie” procesów z marnotrawstwa i zróżnicowania?
 • Jaki poziom standaryzacji procesów prowadzi do automatyzacji/ robotyzacji, która jest naturalnym wynikiem usprawnień – jest odpowiedzią utrwalającą optymalny, najbardziej wydajny sposób działania, jest przysłowiową „kropką nad i”?
 • Jak wykorzystać technologię do automatyzacji zarządzania zespołami operacyjnymi i budowania efektywnych zespołów?
 • Jak doprowadzić do tego, że mając pierwsze roboty wkrótce będziesz miał ich 10x więcej?

… to konkretne rozwiązania swoich problemów znajdziesz w trakcie tego wydarzenia.

Zarejestruj się:

Dlaczego warto uczestniczyć w Automation Acceleration?

 • Poznasz sprawdzoną drogę i narzędzia, które są w 100% dedykowane do transformacji business services.
 • Doświadczysz jak krok po kroku zmieniać sposób myślenia w Twojej organizacji.
 • Poznasz w praktyce moc wykorzystania narzędzi IT: performance and job transparency, workflow management and capacity balancing, SLA control, business analytics, RPA.
 • Dowiesz się, jak skutecznie mierzyć pracę, produktywność, terminowość oraz jakość w środowisku business services.
 • Doświadczysz, jak praca zespołowa z danymi, eksperymentowanie i usprawnienia angażują zespół.
 • Dostrzeżesz nowe możliwości rozwoju i stymulowania zaangażowania pracowników oraz przygotowania organizacji do wykorzystania możliwości automatyzacji/ robotyzacji.
 • Zobaczysz, w jaki sposób standaryzować czynności w procesie, żeby automatyzacja/ robotyzacja była skuteczna, szybka i tania.
 • Zakończysz dzień z konkretnym planem i usystematyzowanymi pomysłami jak wdrażać zmiany w Twojej organizacji.

Jak wyglądają warsztaty?

Inspiracje, dyskusje oraz praktyczne przykłady będą przeplatane współzawodnictwem zespołów, dzięki grze symulacyjnej „transformacja business services”.

Podczas warsztatów staniesz się członkiem zespołu/ pracownikiem operacyjnym. W trakcie kolejnych etapów symulacji będziesz wdrażał rozwiązania umożliwiające wzrost produktywności poprzez usprawnienia i automatyzację oraz budowanie zaangażowania pracowników.

Poszczególne rozwiązania będziesz weryfikował w praktyce na bieżąco w trakcie warsztatu, tak aby poznając ich skuteczność w czasie symulacji, móc następnie widzieć korzyści z przełożenia do swojej organizacji.

Przebieg strategicznej gry symulacyjnej:

Runda 1. Zobacz i zmierz by zmieniać. Wykorzystanie narzędzi IT process measurement, business analytics, data visualisation.

Runda 2. Zacznij od nisko wiszących jabłek. Wykorzystanie prostych możliwości usprawnień i automatyzacji.

Runda 3. Przestań chodzić zacznij jeździć. Digital office oraz automatyzacja poziomowania pracy i zarządzania zespołem.

Runda 4. ROIbotyzacja czyli jak „zarabiać” na dalszy rozwój. Wykorzystanie unikalnych kompetencji pracowników oraz robot – Perfekcyjny Asystent Zespołu w akcji.

Partnerem wydarzenia oraz gospodarzem jest:

Partnerem wydarzenia jest:

Prowadzący:

Krzysztof Pimpicki

CEO, Business Services Transformation Strategy Advisor. Global Master Trainer, Program Manager. Co-founder and Co-owner of 4 Results sp. z o.o.
Jest współtwórcą metodyki transformacji biznesu – Positive Productivity® – sekwencji najlepszych praktyk łączących „miękkie” i „twarde” narzędzia zarządzania zespołami dedykowanej dla branży Business Services. Współtwórca rozwiązań IT wspierających automatyzacje zarządzania zespołem które poprzez transparentność i nawyki zespołowe budują kulturę zaangażowania pracowników w optymalizację i automatyzację/ robotyzację procesów biznesowych.
Autor podejścia Automation Acceleration – metodyki zaangażowania wszystkich pracowników w automatyzację – tak by osiągnąć 10-krotny wpływ na codzienną pracę zespołów operacyjnych oraz pewność szybkiego i wielokrotnego zwrotu z inwestycji.
Jego 20 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania zmianą obejmuje dziesiątki strategicznych projektów wdrożeniowych i setki warsztatów dotyczących zarządzania i efektywności operacyjnej w Business Services realizowanych przez klientów w ponad 20 krajach świata na 4 kontynentach.
Razem z żoną wychowują 3kę nastolatków. Triathlonista. Człowiek uczący się każdego dnia jak BYĆ lepszym.

Mateusz Nitek

Head of Positive Producitivty Technology, ukończył Politechnikę Warszawską oraz Uniwersytet Warszawski. Już podczas studiów uczestniczył w wymianach naukowych na Southern Denmark University oraz Ludwigshafen University of Business and Society.
Posiada bogate, kilkuletnie doświadczenie w rozwoju i wdrażaniu narzędzi IT. Jako certyfikowany konsultant platformy Salesforce współtworzy i rozwija aplikację wspierającą optymalizację procesów biznesowych poprzez budowę transparentności i umożliwiającą szybką i łatwą automatyzację/robotyzację/standaryzację procesów biznesowych. Skutecznie wspiera pracę zespołów wdrożeniowych wykorzystujących metodykę Positive Productivity®.
Doświadczenie zawodowe zdobywał w Avon, Volvo, Deloitte, 4Results. Pasjonuje się nowymi technologiami i swoje zainteresowania wykorzystuje zawodowo.

Informacje organizacyjne:

Warsztat odbędzie się w budynku Lumen, ul. Złota 59, w biurze Cushman & Wakefield, 8 piętro wejście od ul. Emilii Plater 

Warsztat (9-17) prowadzony jest w małej 15 osobowej grupie wyłącznie dla osób, które odpowiadają za osiąganie kluczowych celów biznesowych w Business Services lub współdecydują o strategii doskonalenia procesów i automatyzacji i w swojej cenie zawiera networkingowy lunch oraz przerwy „kawowe”, podczas których w gronie innych Menadżerów możesz wymienić doświadczenia biznesowe, podzielić się wyzwaniami i sukcesami, czy zaprezentować dokonania.

Automation Acceleration Warsztat strategiczny i gra symulacyjna Transformacji Business Services – cena 990 zł. 

W przypadku gdy procedury zakupowe w Twojej firmie wymagają wystawienia faktury przed płatnością lub w innych sytuacjach prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa poprzez mail do organizatora wydarzenia:

Kamil.Lissowski@postiveproductivity.eu lub kontakt telefoniczny: (+48) 501 699 430

Referencje:

Rafał Kozłowski

Wiceprezes i CFO Asseco Poland

„Myślę, że warto uczestniczyć w warsztacie strategicznym, bo pokazuje on, jak wiele rezerw leży w każdej organizacji”

Wiktor Doktór

CEO Pro Progressio

„Dla mnie osobiście – to było fantastyczne doświadczenie”

Philip Woodburn

VP Finanse Shared Services Global Services and Operations, Schneider Electric

„To prowadzi nas do myślenia nie tylko o procesie, ale o tym, jak służyć Klientowi. To Klient jest królem, a my musimy mu służyć!”

Tomasz Tuszyński / Renata Kabas-Komorniczak

Menedżerowie, Rödl & Partner

„To dobry sposób, aby rozpocząć [optymalizację]. I zobaczyć, czego potrzebujemy w naszej organizacji – a to wszystko odbywa się w bardzo prostej formule”