Digital Transformation Acceleration w partnerstwie z ABSL już wkrótce ONLINE cena 970 zł/netto

Chcesz znacząco poprawić Twoje wyniki? Zastanawiasz się jak bardziej wykorzystać potencjał Twojego zespołu, by wdrożyć usprawnienia i automatyzację? Potrzebujesz przeprowadzić transformację szybciej i z korzyścią dla Ciebie i Twoich pracowników?

Dzisiejsza technologia umożliwia nam szybkie wdrożenia transformacji cyfrowej, procesowej oraz automatyzacji. Stworzyliśmy grę symulacyjną pozwalającą obserwować, jak możesz poprawić optymalizację procesów w Twojej firmie. Poznasz ją na szkoleniu Digital Transformation Acceleration, gdzie pokażemy Ci, jak pobudzić motywację, wzmocnić produktywność i wdrożyć automatyzację w relatywnie krótkim czasie.

Jeśli w Twojej firmie, rodzą się następujące pytania:

1. Jak szybko wdrożyć optymalizację procesów biznesowych w przedsiębiorstwie mającym dużą ilość zaszeregowanych zadań, by uzyskać znaczną poprawę produktywności?

2. Jak doprowadzić do tego, aby pracownicy aktywnie wspierali zmiany związane z uproszczeniem i automatyzacją procesów i realnie angażowali się w jej wdrożenie?

3. Jak w pracy zdalnej utrzymać zaufanie w relacji pracownik-pracodawca, a jednocześnie zapewnić pełną przejrzystość wykorzystania czasu pracy?

… to konkretne rozwiązania dla Twoich codziennych wyzwań

znajdziesz w trakcie tego wydarzenia

Digital Transformation Acceleration to zmiana sposobu myślenia by mieć 10x większy wpływ na zaangażowanie i wyniki!

Warsztaty mają charakter strategiczny i są dedykowane dla menedżerów, którzy odpowiadają za wybór strategii, metody wdrożenia automatyzacji, optymalizacji w firmie.

.

Dzięki warsztatowi:

Poczujesz jak łatwo i szybko wykorzystać narzędzia IT wspierające transformację cyfrowąi automatyzację w firmach.

Sprawdzisz nowe możliwości rozwoju i stymulowania zaangażowania pracowników poprzez nowoczesne metody pomiaru czasu pracy, dystrybucji zadań i ich wizualizacji.

Poczujesz moc budowania zespołów w oparciu o wspólne cele.

Zobaczysz, w jaki sposób standaryzować czynności w procesie, żeby automatyzacja i robotyzacja była skuteczna, szybka i co najważniejsze tania.

Z konkretnym planem i usystematyzowanymi pomysłami, ukończysz warsztaty a zdobyte know-how będziesz mógł wdrażać w Twojej organizacji.

Partnerem wydarzenia jest:

Prowadzący:

Krzysztof Pimpicki

CEO, Business Services Transformation Strategy Advisor. Global Master Trainer, Program Manager. Co-founder and Co-owner of 4 Results sp. z o.o.
Jest współtwórcą metodyki transformacji biznesu – Positive Productivity® – sekwencji najlepszych praktyk łączących „miękkie” i „twarde” narzędzia zarządzania zespołami dedykowanej dla branży Business Services. Współtwórca rozwiązań IT wspierających automatyzacje zarządzania zespołem które poprzez transparentność i nawyki zespołowe budują kulturę zaangażowania pracowników w optymalizację i automatyzację/ robotyzację procesów biznesowych.
Autor podejścia Automation Acceleration – metodyki zaangażowania wszystkich pracowników w automatyzację – tak by osiągnąć 10-krotny wpływ na codzienną pracę zespołów operacyjnych oraz pewność szybkiego i wielokrotnego zwrotu z inwestycji.
Jego 20 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania zmianą obejmuje dziesiątki strategicznych projektów wdrożeniowych i setki warsztatów dotyczących zarządzania i efektywności operacyjnej w Business Services realizowanych przez klientów w ponad 20 krajach świata na 4 kontynentach.
Razem z żoną wychowują 3kę nastolatków. Triathlonista. Człowiek uczący się każdego dnia jak BYĆ lepszym.

Marek Pawełczyk

CTO, Positive Productivity. Zarządza zespołem odpowiedzialnym za rozwój i utrzymanie technologii pomiaru, dystrybucji i wizualizacji zadań w firmach z sektora business services. Przez 20 lat koncentrował się na projektach poświęconych wykorzystaniu danych i technologii do podejmowania decyzji i wdrażania zmian optymalizacyjnych . Pasjonat sportu i zdrowego stylu życia. Zawodnik licznych zawodów rowerowych w kategorii Masters

Opinie uczestników:

Sebastian Schyck

SSC Head

„Automation Acceleration! to skondensowana porcja praktycznej wiedzy jak zacząć zmieniać SSC tu i teraz. Ten warsztat daje szefowi SSC szansę doświadczyć jak suma drobnych zmian w codziennym zachowaniu poszczególnych pracowników może kompletnie zmienić optykę postrzegania efektywności procesów w SSC. Przestań opierać się na opiniach, zacznij podejmować decyzję w oparciu o fakty.”

Janusz Dziurzyński

Vice President ABSL

„Daje on bardzo ciekawe spojrzenie na zmianę i na transformację, automatyzację, ale w kontekście decyzji biznesowych w kontekście decyzji przedsiębiorstwa, które myśli o całościowym procesie biznesowym. Wydaje się, że taka formuła jest bardzo udanym podejściem do tego żeby spojrzeć na zmiany jakie całość – nie zapominając o żadnym i nie pomijając żadnego ważnego elementu całej układanki potrzebnej do zmiany i bardzo praktycznego podejścia do pokazania czym naprawdę ta zmiana jest, co ze sobą niesie i na co zwrócić uwagę.”

Piotr Kaźmierczak

CFO Ambra Group

„Warsztat Automation Acceleration był dla nas wartościowym źródłem inspiracji do identyfikacji i wdrażania usprawnień procesów Back Office. Polecam go wszystkim, dla których rosnący wolumen biznesu lub presja kosztowa są wyzwaniami.”

Jacek Stryczyński

Przewodniczący grupy Smart Automation/RPA w ABSL Warszawa

CEO Space Intelligence Lab

„Metodyka warsztatów jest przełomowa, bo pozwala doświadczyć w praktyce efektów robotycznej transformacji, wzmacnia umiejętności pracy zespołowej i angażuje w proces zmian. Uczy jednocześnie jak taki projekt zorganizować, jakich narzędzi użyć, osadzić w kontekście firmy.”

Wojciech Telenga

Head of Sales Transformation

Deloitte Digital

„Gigantyczna wartość. „Doświadczenie tego samemu pokazuje nam, na co zwrócić uwagę i nic więcej nie trzeba dodawać. Doświadczyłem, tego że jeżeli planujemy taką zmianę jak automatyzacja w naszej organizacji, nadal kluczem pozostają w tym wszystkim ludzie i trzeba tą zmianę w taki sposób planować żeby ludzie odnaleźli się pozytywnie, żeby traktowali to jako szansę dla siebie na poprawę jakości warunków pracy, a nie jako zagrożenie. To wartość, z perspektywy zobaczenia jak to może wyglądać i wyobrażenia sobie jak taki proces zaplanować.”

Jakub Staryga

Architekt Transformacji Lean

Europ Assistance, Central & Eastern Europe

„Warsztaty Automation Acceleration to inspirujące doświadczenie, które w prosty i ciekawy sposób pozwala zrozumieć uczestnikom czy są gotowi na cyfrową rewolucję i co muszą zrobić aby ich transformacja przebiegała w możliwie najefektywniejszy sposób.Podczas warsztatów, jest czas na refleksję i dyskusję innymi uczestnikami o wyzwaniach i sposobie ich pokonywania. Szczerze polecam warsztaty osobom dopiero rozważającym automatyzacje, robotyzację i lean, ale także tym doświadczonym, którzy już prowadzą takie inicjatywy i szukają nowego świeżego spojrzenia.”

Dla kogo adresujemy warsztaty Digital Transformation Acceleration?

Warsztaty są dedykowane dla menedżerów, którzy odpowiadają za wybór strategii, metody wdrożenia transformacji procesowej, automatyzacji, optymalizacji w firmie.

Szkolenie jest przydatne menedżerom, odpowiadającym za tworzenie kultury isystemu zarządzania, który wspiera transformację w business services,funkcjach operacyjnych.

Najczęściej są to szefowie centrów operacyjnych, szefowie biznesu, menedżerowie, którzy odpowiadają za obszary transformacji orazmenedżerowie ds. automatyzacji i ciągłego doskonalenia.

Zdecydowanie polecałbym warsztaty osobom, które mają moc decyzyjną, menedżerom, ludziom, którzy zarządzają większymi zespołami, które tego rodzaju zmiany potrzebują – czyli ludzi, którzy przez wdrażanie tych rozwiązań, po pierwsze, będą pociągali ludzi za sobą, po drugie będą wdrażali nową kulturę pracy i będą w stanie pokazać namacalnie wartość tych zmian, która będzie wywarta na działalność całego przedsiębiorstwa.

Janusz Dziurzyński

Vice President ABSL

Nie czekaj, zgłoś swój udział, skorzystaj już dziś!