Automation Acceleration!

Warsztat strategiczny i symulacja transformacji business services

Dowiedz się więcej
Zapisz się już dziś

31 marca 2020 oraz 23 kwietnia 2020

ul. Złota 59, Warszawa

Cena: 1250zł netto

Jak znacząco poprawić wyniki wykorzystując potencjał do optymalizacji i automatyzacji bez popełniania kosztownych błędów i tracenia czasu?

Dzisiaj technologia nie jest barierą wdrażania automatyzacji. Główną przeszkodą jest obecny stan procesów oraz postawy i kompetencje ludzi.

Poznaj najlepsze praktyki i proste rozwiązania, które pozwalają szybko usunąć te ograniczenia. Zobacz, jak budować zaangażowanie zespołów w skuteczną standaryzację i automatyzację procesów.

Doświadcz zmiany uczestnicząc w grze symulacyjnej. Przekonaj się, jak wdrażać rozwiązania, które „działają” i poczuj które z nich przełożą się na poprawę wyników w Twojej firmie!

Zobacz, jaka sekwencja wdrażania zmian jest optymalna i zbuduj własny plan wdrożenia automatyzacji w Twojej firmie!

Warsztat da Ci konkretną wiedzę i praktyczne doświadczenia które zapewnią energię i siłę by przyspieszyć transformację w Twojej organizacji. Zakończysz dzień z planem i praktycznymi pomysłami.

?

Jeśli masz wyzwania, które rodzą następujące pytania:

01

Jak objąć automatyzacją szeroką ilość procesów w tym niskowolumenowych by uzyskać skokową poprawę produktywności?

02

03

04

Jak doprowadzić do tego by pracownicy chcieli automatyzacji i realnie angażowali się w jej wdrożenie?

Jak jednocześnie zapewnić szybkość, bezpieczeństwo i trwałość wdrożenia automatyzacji?

Co bardzo ważne jak zapewnić wysokie i pewne ROI dla każdego automatyzowanego procesu?

… to konkretne rozwiązania swoich problemów znajdziesz w trakcie tego wydarzenia.

Zapisz się już dziś

05

Jak osiągnąć znaczącą poprawę wyników poprzez pełne wykorzystanie potencjału do optymalizacji i automatyzacji w Twojej organizacji?

Automation Acceleration to zmiana sposobu myślenia by mieć 10x większy wpływ na zaangażowanie i wyniki!

Warsztaty mają charakter strategiczny i są dedykowane dla menedżerów, którzy odpowiadają za wybór strategii, metody wdrożenia automatyzacji, optymalizacji w firmie.

Dzięki warsztatowi Automation Acceleration:

01

Poznasz w praktyce moc wykorzystania narzędzi IT: performance and job transparency, workflow management and capacity balancing, SLA control, business analytics, RPA.

02

03

04

Dostrzeżesz nowe możliwości rozwoju i stymulowania zaangażowania pracowników oraz przygotowania organizacji do wykorzystania możliwości automatyzacji/ robotyzacji.

Zobaczysz, w jaki sposób standaryzować czynności w procesie, żeby automatyzacja/ robotyzacja była skuteczna, szybka i tania.

Zakończysz dzień z konkretnym planem i usystematyzowanymi pomysłami jak wdrażać zmiany w Twojej organizacji.

Warsztaty przebiegają w postaci strategicznej gry symulacyjnej:

01.

ETAP

Zobacz i zmierz by zmieniać

Wykorzystanie narzędzi IT process measurement, business analytics, data visualisation.

Wykorzystanie prostych możliwości usprawnień i automatyzacji.

Zacznij od nisko wiszących jabłek

02.

ETAP

ROIbotyzacja.

Wrzuć wyższy bieg i przyspiesz.

03.

ETAP

Zobacz, jak budować zaangażowanie zespołów w usprawnienia i automatyzację procesów.

Zapisz się już dziś

Krzysztof Pimpicki

Poznaj prowadzących warsztat

CEO Positive Productivity, Business Services Transformation Strategy Advisor. Global Master Trainer, Program Manager. Co-founder and Co-owner of 4 Results sp. z o.o.Jest współtwórcą metodyki transformacji biznesu – Positive Productivity® – sekwencji najlepszych praktyk łączących „miękkie” i „twarde” narzędzia zarządzania zespołami dedykowanej dla branży Business Services. Współtwórca rozwiązań IT wspierających automatyzacje zarządzania zespołem które poprzez transparentność i nawyki zespołowe budują kulturę zaangażowania pracowników w optymalizację i automatyzację/ robotyzację procesów biznesowych.Autor podejścia Automation Acceleration – metodyki zaangażowania wszystkich pracowników w automatyzację – tak by osiągnąć 10-krotny wpływ na codzienną pracę zespołów operacyjnych oraz pewność szybkiego i wielokrotnego zwrotu z inwestycji.Jego 20 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania zmianą obejmuje dziesiątki strategicznych projektów wdrożeniowych i setki warsztatów dotyczących zarządzania i efektywności operacyjnej w Business Services realizowanych przez klientów w ponad 20 krajach świata na 4 kontynentach.Razem z żoną wychowują 3kę nastolatków. Triathlonista. Człowiek uczący się każdego dnia jak BYĆ lepszym.

Head of Positive Producitivty Technology, ukończył Politechnikę Warszawską oraz Uniwersytet Warszawski. Już podczas studiów uczestniczył w wymianach naukowych na Southern Denmark University oraz Ludwigshafen University of Business and Society.Posiada bogate, kilkuletnie doświadczenie w rozwoju i wdrażaniu narzędzi IT. Jako certyfikowany konsultant platformy Salesforce współtworzy i rozwija aplikację wspierającą optymalizację procesów biznesowych poprzez budowę transparentności i umożliwiającą szybką i łatwą automatyzację/robotyzację/standaryzację procesów biznesowych. Skutecznie wspiera pracę zespołów wdrożeniowych wykorzystujących metodykę Positive Productivity®.Doświadczenie zawodowe zdobywał w Avon, Volvo, Deloitte, 4Results. Pasjonuje się nowymi technologiami i swoje zainteresowania wykorzystuje zawodowo.

Mateusz Nitek

Opinie uczestników

Automation Acceleration! to skondensowana porcja praktycznej wiedzy jak zacząć zmieniać SSC tu i teraz. Ten warsztat daje szefowi SSC szansę doświadczyć jak suma drobnych zmian w codziennym zachowaniu poszczególnych pracowników może kompletnie zmienić optykę postrzegania efektywności procesów w SSC. Przestań opierać się na opiniach, zacznij podejmować decyzję w oparciu o fakty.

Sebastian Schyck

SSC Head

Daje on bardzo ciekawe spojrzenie na zmianę i na transformację, automatyzację, ale w kontekście decyzji biznesowych w kontekście decyzji przedsiębiorstwa, które myśli o całościowym procesie biznesowym. Wydaje się, że taka formuła jest bardzo udanym podejściem do tego żeby spojrzeć na zmiany jakie całość - nie zapominając o żadnym i nie pomijając żadnego ważnego elementu całej układanki potrzebnej do zmiany i bardzo praktycznego podejścia do pokazania czym naprawdę ta zmiana jest, co ze sobą niesie i na co zwrócić uwagę.

Janusz Dziurzyński

Vice President ABSL

Principal Director Accenture Technology Consulting

Warsztat Automation Acceleration był dla nas wartościowym źródłem inspiracji do identyfikacji i wdrażania usprawnień procesów Back Office. Polecam go wszystkim, dla których rosnący wolumen biznesu lub presja kosztowa są wyzwaniami.

Piotr Kaźmierczak

CFO Ambra Group

Jacek Stryczynski

Przewodniczący grupy Smart Automation/RPA w ABSL Warszawa

CEO Space Intelligence Lab

Metodyka warsztatów jest przełomowa, bo pozwala doświadczyć w praktyce efektów robotycznej transformacji, wzmacnia umiejętności pracy zespołowej i angażuje w proces zmian. Uczy jednocześnie jak taki projekt zorganizować, jakich narzędzi użyć, osadzić w kontekście firmy.

Wojciech Telenga

Head of Sales Transformation

Deloitte Digital

Gigantyczna wartość. „Doświadczenie tego samemu pokazuje nam, na co zwrócić uwagę i nic więcej nie trzeba dodawać. Doświadczyłem, tego że jeżeli planujemy taką zmianę jak automatyzacja w naszej organizacji, nadal kluczem pozostają w tym wszystkim ludzie i trzeba tą zmianę w taki sposób planować żeby ludzie odnaleźli się pozytywnie, żeby traktowali to jako szansę dla siebie na poprawę jakości warunków pracy, a nie jako zagrożenie. To wartość, z perspektywy zobaczenia jak to może wyglądać i wyobrażenia sobie jak taki proces zaplanować.”

Architekt Transformacji Lean

Europ Assistance, Central & Eastern Europe

Jakub Staryga

„Warsztaty Automation Acceleration to inspirujące doświadczenie, które w prosty i ciekawy sposób pozwala zrozumieć uczestnikom czy są gotowi na cyfrową rewolucję i co muszą zrobić aby ich transformacja przebiegała w możliwie najefektywniejszy sposób.Podczas warsztatów, jest czas na refleksję i dyskusję innymi uczestnikami o wyzwaniach i sposobie ich pokonywania. Szczerze polecam warsztaty osobom dopiero rozważającym automatyzacje, robotyzację i lean, ale także tym doświadczonym, którzy już prowadzą takie inicjatywy i szukają nowego świeżego spojrzenia.”

Kto może najwięcej skorzystać z udziału w tych warsztatach:

01

02

03

Warsztaty mają charakter strategiczny i są dedykowane dla menedżerów, którzy odpowiadają za wybór strategii, metody wdrożenia automatyzacji, optymalizacji w firmie.

Jednocześnie warsztaty są dla tych menedżerów zarządzających biznesem, którzy odpowiadają za tworzenie kultury i systemu zarządzania, który wspiera transformację w business services/ funkcjach operacyjnych.

Najczęściej są to szefowie biznesu, szefowie centrów operacyjnych, Menedżerowie, którzy odpowiadają za piloty/ obszary transformacji oraz menedżerowie ds. automatyzacji i ciągłego doskonalenia.

,

,

Vice President ABSL

Principal Director Accenture Technology Consulting

Janusz Dziurzyński

Zdecydowanie polecałbym warsztaty osobom, które mają moc decyzyjną, menedżerom, ludziom, którzy zarządzają większymi zespołami, które tego rodzaju zmiany potrzebują - czyli ludzi, którzy przez wdrażanie tych rozwiązań, po pierwsze, będą pociągali ludzi za sobą, po drugie będą wdrażali nową kulturę pracy i będą w stanie pokazać namacalnie wartość tych zmian, która będzie wywarta na działalność całego przedsiębiorstwa.”

Nie czekaj, skorzystaj ze zmiany już dziś.

Zapisz się już dziś

Partnerzy wydarzenia

Informacje organizacyjne

Warsztat (9:00-17:00) prowadzony jest w małej maksymalnie 18 osobowej grupie.


W cenie zawiera networkingowy lunch oraz przerwy „kawowe”, podczas których w gronie innych Menadżerów możesz wymienić doświadczenia biznesowe, podzielić się wyzwaniami i sukcesami.

Warsztat odbędzie się w budynku Lumen, ul. Złota 59, w biurze Cushman & Wakefield, 8 piętro wejście od ul. Emilii Plater

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i zagrożeniem korona wirusem, a w trosce o uczestników warsztatów, firma Positive Productivity zawiesza prowadzenie warsztatów Automation Acceleration! Do warsztatów powrócimy. Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie formularza. Będziemy informować, gdy sytuacja ulegnie zmianie.

Zapisz się już teraz!

W przypadku pytań lub w przypadku gdy procedury zakupowe w Twojej firmie wymagają wystawienia faktury przed płatnością lub w innych sytuacjach prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia Kamilem Lissowskim:


kamil.lissowski@postiveproductivity.eu

lub kontakt telefoniczny: (+48) 501 699 430.