Dzisiaj technologia nie jest barierą wdrażania automatyzacji. Główną przeszkodą jest obecny stan procesów oraz postawy i kompetencje ludzi. Poznaj najlepsze praktyki które pozwalają szybko usunąć te ograniczenia.

Warsztat da Ci konkretną  wiedzę i praktyczne doświadczenia które zapewnią energię i siłę by przyspieszyć transformację w Twojej organizacji. Zobacz, jak budować zaangażowanie zespołów w usprawnienia i automatyzację procesów. Doświadcz szybkości zmiany w 4 krokach, sprawdź, jak to się przekłada na widoczną poprawę wyników!

Digital Transformation Acceleration to zmiana sposobu myślenia w by mieć 10x większy wpływ na zaangażowanie i wyniki!

Jeśli masz wyzwania, które rodzą następujące pytania:

 • Jak znacząco obniżyć koszty automatyzacji/robotyzacji i zapewnić szybkie oraz ROI z tego procesu?
 • Jak pokonać barierę braku przejrzystości procesów biznesowych oraz zmienić postawę „nie da się już więcej zoptymalizować”?
 • Co zrobić, by decyzje o usprawnieniach i wprowadzeniu automatyzacji bazowały na rzetelnych, jednoznacznych dla wszystkich faktach a nie na opiniach i subiektywnych poglądach.
 • Jak skutecznie zaangażować pracowników w „wyczyszczenie” procesów z marnotrawstwa i zróżnicowania?
 • Jaki poziom standaryzacji procesów prowadzi do automatyzacji/ robotyzacji, która jest naturalnym wynikiem usprawnień – jest odpowiedzią utrwalającą optymalny, najbardziej wydajny sposób działania, jest przysłowiową „kropką nad i”?
 • Jak wykorzystać technologię do automatyzacji zarządzania zespołami operacyjnymi i budowania efektywnych zespołów?
 • Jak doprowadzić do tego, że mając pierwsze roboty wkrótce będziesz miał ich 10x więcej?

… to konkretne rozwiązania swoich problemów znajdziesz w trakcie tego wydarzenia.

Dlaczego warto uczestniczyć w Automation Acceleration?

 • Poznasz sprawdzoną drogę i narzędzia, które są w 100% dedykowane do transformacji business services.
 • Doświadczysz jak krok po kroku zmieniać sposób myślenia w Twojej organizacji.
 • Poznasz w praktyce moc wykorzystania narzędzi IT: performance and job transparency, workflow management and capacity balancing, SLA control, business analytics, RPA.
 • Dowiesz się, jak skutecznie mierzyć pracę, produktywność, terminowość oraz jakość w środowisku business services.
 • Doświadczysz, jak praca zespołowa z danymi, eksperymentowanie i usprawnienia angażują zespół.
 • Dostrzeżesz nowe możliwości rozwoju i stymulowania zaangażowania pracowników oraz przygotowania organizacji do wykorzystania możliwości automatyzacji/ robotyzacji.
 • Zobaczysz, w jaki sposób standaryzować czynności w procesie, żeby automatyzacja/ robotyzacja była skuteczna, szybka i tania.
 • Zakończysz dzień z konkretnym planem i usystematyzowanymi pomysłami jak wdrażać zmiany w Twojej organizacji.

Jak wyglądają warsztaty?

Inspiracje, dyskusje oraz praktyczne przykłady będą przeplatane współzawodnictwem zespołów, dzięki grze symulacyjnej „transformacja business services”.

Podczas warsztatów staniesz się członkiem zespołu/ pracownikiem operacyjnym. W trakcie kolejnych etapów symulacji będziesz wdrażał rozwiązania umożliwiające wzrost produktywności poprzez usprawnienia i automatyzację oraz budowanie zaangażowania pracowników.

Poszczególne rozwiązania będziesz weryfikował w praktyce na bieżąco w trakcie warsztatu, tak aby poznając ich skuteczność w czasie symulacji, móc następnie widzieć korzyści z przełożenia do swojej organizacji.

Przebieg strategicznej gry symulacyjnej:

Runda 1. Zobacz i zmierz by zmieniać. Wykorzystanie narzędzi IT process measurement, business analytics, data visualisation.

Runda 2. Zacznij od nisko wiszących jabłek. Wykorzystanie prostych możliwości usprawnień i automatyzacji.

Runda 3. Wrzuć wyższy bieg i przyspiesz. ROIbotyzacja.

Podsumowanie: wnioski i kolejne kroki. „Co?”, „jak?”, „kiedy?”

Partnerem wydarzenia jest:

Prowadzący:

Krzysztof Pimpicki

CEO, Business Services Transformation Strategy Advisor. Global Master Trainer, Program Manager. Co-founder and Co-owner of 4 Results sp. z o.o.
Jest współtwórcą metodyki transformacji biznesu – Positive Productivity® – sekwencji najlepszych praktyk łączących „miękkie” i „twarde” narzędzia zarządzania zespołami dedykowanej dla branży Business Services. Współtwórca rozwiązań IT wspierających automatyzacje zarządzania zespołem które poprzez transparentność i nawyki zespołowe budują kulturę zaangażowania pracowników w optymalizację i automatyzację/ robotyzację procesów biznesowych.
Autor podejścia Automation Acceleration – metodyki zaangażowania wszystkich pracowników w automatyzację – tak by osiągnąć 10-krotny wpływ na codzienną pracę zespołów operacyjnych oraz pewność szybkiego i wielokrotnego zwrotu z inwestycji.
Jego 20 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania zmianą obejmuje dziesiątki strategicznych projektów wdrożeniowych i setki warsztatów dotyczących zarządzania i efektywności operacyjnej w Business Services realizowanych przez klientów w ponad 20 krajach świata na 4 kontynentach.
Razem z żoną wychowują 3kę nastolatków. Triathlonista. Człowiek uczący się każdego dnia jak BYĆ lepszym.

Mateusz Nitek

Head of Positive Producitivty Technology, ukończył Politechnikę Warszawską oraz Uniwersytet Warszawski. Już podczas studiów uczestniczył w wymianach naukowych na Southern Denmark University oraz Ludwigshafen University of Business and Society.
Posiada bogate, kilkuletnie doświadczenie w rozwoju i wdrażaniu narzędzi IT. Jako certyfikowany konsultant platformy Salesforce współtworzy i rozwija aplikację wspierającą optymalizację procesów biznesowych poprzez budowę transparentności i umożliwiającą szybką i łatwą automatyzację/robotyzację/standaryzację procesów biznesowych. Skutecznie wspiera pracę zespołów wdrożeniowych wykorzystujących metodykę Positive Productivity®.
Doświadczenie zawodowe zdobywał w Avon, Volvo, Deloitte, 4Results. Pasjonuje się nowymi technologiami i swoje zainteresowania wykorzystuje zawodowo.

Informacje organizacyjne:

Warsztat (9-17) prowadzony jest w małej maksymalnie 18 osobowej grupie wyłącznie dla osób, które odpowiadają za osiąganie kluczowych celów biznesowych w Business Services lub współdecydują o strategii doskonalenia procesów i automatyzacji. Warsztat prowdzony jest zgodnie z polityką bezpieczeństwa w czasie pandemii COVID – 19

Digital Transformation Acceleration Warsztat strategiczny i gra symulacyjna Transformacji Business Services – cena 1250 zł. 

W przypadku pytań lub w innych sytuacjach prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia Kamilem Lissowskim:

kamil.lissowski@postiveproductivity.eu lub kontakt telefoniczny: (+48) 501 699 430

Referencje:

Dominik Czerwiński

LEAN Leader for Poland, Schenker Sp. z o.o.

Jakież było moje zdziwienie, kiedy po całym dniu intensywnej, wspólnej pracy nie byłem zmęczony – przeciwnie wyszedłem zaangażowany, zmotywowany, zainspirowany oraz pozytywnie nakręcony do przeprowadzania zmian przy użyciu metody której doświadczyliśmy.

Automation Acceleration to propozycja aby ruszyć w drogę, która konsekwentnie prowadzi do celu jakim jest: zdecydowany wzrost satysfakcji Klienta, tak zewnętrznego jak i wewnętrznego, przy jednoczesnym wzroście zaangażowania współpracowników, a to nie jest wcale takie oczywiste w dzisiejszym podejściu do tzw. „optymalizacji kosztów”.”

Jacek Stryczynski

CEO                                                                                                              

Metodyka warsztatów jest przełomowa, bo pozwala doświadczyć w praktyce efektów robotycznej transformacji, wzmacnia umiejętności pracy zespołowej i angażuje w proces zmian. Uczy jednocześnie jak taki projekt zorganizować, jakich narzędzi użyć, osadzić w kontekście firmy. Dlatego, jeżeli waszym zamiarem jest doskonalenie działania firmy, zwiększanie jej nowoczesności, efektywności oraz zaangażowanie pracowników w sprawną i zwinną robotyzację procesów biznesowych, polecam Wam warsztat Automation Acceleration!.

Roma Naskręt

Business Process Manager, Jacobs Engineering.

Warsztat Automation Acceleration to nieprzeciętny, profesjonalnie przygotowany i przeprowadzony warsztat. W osiem godzin od manualnej pracy, przez proces optymalizacji aż do pełnej automatyzacji procesu i dokumentacji wyników!

Dla sceptyków, niedowiarków i wszystkich, w tym kadry menadżerskiej szukających uzasadnienia do wdrożenia automatyzacji w firmie. Serdecznie polecam!”

Sebastian Schyck

Head of SSC                                                                                           

Serdecznie polecam warsztat Automation Acceleration, bo to skondensowana porcja praktycznej wiedzy jak zacząć zmieniać SSC tu i teraz. Ten warsztat daje szefowi SSC szansę doświadczyć jak suma drobnych zmian w codziennym zachowaniu poszczególnych pracowników może kompletnie zmienić optykę postrzegania efektywności procesów w SSC. Przestań opierać się na opiniach, zacznij podejmować decyzję w oparciu o fakty.”

Jakub Staryga

Architekt Lean Europ Assistance, Central & Eastern Europe

Warsztaty Automation Acceleration to inspirujące doświadczenie, które w prosty i ciekawy sposób pozwala zrozumieć uczestnikom czy są gotowi na cyfrową rewolucję i co muszą zrobić aby ich transformacja przebiegała w możliwie najefektywniejszy sposób.

Podczas warsztatów, jest czas na refleksję i dyskusję innymi uczestnikami o wyzwaniach i sposobie ich pokonywania. Szczerze polecam warsztaty osobom dopiero rozważającym automatyzacje, robotyzację i lean, ale także tym doświadczonym, którzy już prowadzą takie inicjatywy i szukają nowego świeżego spojrzenia.”

Malwina Kocemba

Operational Director, Trodat Sp. z o.o.

Warsztaty Automation Acceleration to doskonały sposób, żeby poznać w praktyce rozwiązania pomagające w optymalizacji procesów w back office. Po warsztacie entuzjazm do zmiany szybko rośnie!”

Aleksander Kania

Sales Director – Poland, UiPath                                                                   

Dziękuję za wspólną naukę, inspirację i trochę zabawy też! Dziękuję również Krzysztofowi za wspaniałą energię i perfekcyjne prowadzenie zajęć. Dobra równowaga pomiędzy dyscypliną, wolną wymianą doświadczeń i zabawą. Top Class Krzysztof!”

Piotr Kaźmierczak

CFO Ambra Group                                                        

Warsztat Automation Acceleration był dla nas wartościowym źródłem inspiracji do identyfikacji i wdrażania usprawnień procesów Back Office. Polecam go wszystkim, dla których rosnący wolumen biznesu lub presja kosztowa są wyzwaniami.”

Agata Chłopecka

Dyrektor Biura ds. Rozwoju Administracji, Head of Administration Development Bureau, Provident Polska S.A.

Warsztat Automation Acceleration w praktyczny sposób pokazuje jak skutecznie wykorzystać dostępną technologię dla osiągnięcia maksymalnej efektywności operacyjnej. Świetne połączenie oraz balans teorii i praktyki.”