SZCZEGÓŁY:

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Kiedy? 5 grudnia 2018, godz. 9.30 – 10.30

Dlaczego?

Barierą nr 1 dla zastosowania robotyzacji jest brak przygotowania procesów i ludzi do wdrożenia RPA. Jeśli chcesz zainspirować się w budowaniu gotowości do szybkiego, taniego i skutecznego wdrożenia  RPA, to ten webinar jest dla Ciebie.

Jaki jest program? 

W czasie webinarium, Krzysztof Pimpicki, CEO Positive Productivity oraz Piotr Kaczmarek, Dyrektor w Pirxon S.A.  pokażą 4 kluczowe kroki dla przygotowania firmy do automatyzacji procesów (RPA) i odpowiedzą na następujące pytania:

Jak zapewnić pomiar i przejrzystość pracy oraz energię pracowników przy wdrażaniu zmian?

Jak zoptymalizować proces i jego zróżnicowanie przed automatyzacją?

Jak zmapować i usprawnić przepływ w procesie od początku do końca?

Jak ustandaryzować proces w optymalny dla robotyzacji sposób?

Dla kogo?

Wyjątkowe webinarium dla Szefów Business Service Operations, Menedżerów, Specjalistów Doskonałości Operacyjnej, Liderów Ciągłego Doskonalenia oraz liderów RPA.

Eksperci: 

Krzysztof Pimpicki

Prezes Positive Productivity®, Strategiczny Doradca ds. Transformacji Biznesu

Piotr Kaczmarek

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu, PIRXON S.A.

Rejestrując się oraz deklarując udział w webinarium, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych – na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.). Dane osobowe są przetwarzane celem wykonania zamówionego świadczenia oraz informowania o innych usługach i ofertach 4Results Sp.z o.o. Services s.k. Wyrażają Państwo również zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie adresowej 4Results Sp.z o.o. Services s.k. oraz na przekazanie danych teleadresowych partnerom konferencji. Mają Państwo prawo do zmiany treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia, z uwagi na brak miejsc.

Zapraszamy do udziału w naszych nadchodzących wydarzeniach w 2018 r.: 

  • 29.11.2018

Warsztat strategiczny: Budowanie Trwałej Przewagi Konkurencyjnej Centrum Usług.

Szczegóły

Rejestracja: anna.lech@positviveproductivity.eu, 501 699 430