Nasz Zespół

Zespół Positive Productivity, który powstał 8 lat temu w ramach firmy 4Results, a obecnie działa jako niezależna organizacja, wdraża u międzynarodowych i polskich Klientów metodykę zarządzania wynikami i ciągłego doskonalenia o nazwie Pozytywna Produktywność. Nasza metodyka obecna jest w 22 krajach na całym świecie. Obsługujemy organizacje z branż Shared Service Center, Business Process Outsourcing oraz Banking, Insurance and Financial Service.

Dostarczamy rozwiązania, które pomagają Klientom w podnoszeniu zaangażowania pracowników i wdrażaniu usprawnień w otoczeniu pracy. Nasze dwa produkty, które budujemy i rozwijamy to:

  1.  Positive Productivity® – ustrukturyzowana metodologia wdrożenia zarządzania wynikami i ciągłego doskonalenia w procesach usługowych, która łączy elementy Lean, Six Sigma, Change Management, HR Development i inne.
  2.  HarmoDesk (harmodesk.com) – proste narzędzie IT, które umożliwia pomiar, dystrybucję  pracy, angażowanie pracowników w usprawnienia, zarządzanie zespołem i wspiera transformację biznesową.

CEO

KRZYSZTOF PIMPICKI

CEO POSITIVE PRODUCTIVITY

WSPÓŁZAŁOŻYCIEL 4RESULTS

WSPÓŁTWÓRCA METODYKI POSITIVE PRODUCTIVITY® 

Jest twórcą i głównym promotorem metodologii Positive Productivity®. Jego zadaniem jest zapewnianie pożądanych wyników biznesowych dla klientów poprzez wprowadzenie nowej kultury organizacyjnej i zmianę sposobu działania organizacji. Specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów strategicznych i operacyjnych poprzez wdrażanie nowych systemów zarządzania. Jego 17-letnie doświadczenie w zakresie wprowadzania zmian obejmuje dziesiątki strategicznych projektów wdrożeniowych i setki warsztatów dotyczących zarządzania i efektywności operacyjnej.

Ma żonę i troje dzieci. Jest zapalonym triathlonistą.Kontakt

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt:

(+48)
501 699 430

kamil.lissowski@positiveproductivity.eu

O Positive Productivity:

Positive Productivity Sp. z o.o.

ul. Twarda 18,

00-105 Warszawa

info@positiveproductivity.eu

NIP: 951-235-89-62