Nasz Zespół

Zespół Positive Productivity, który powstał 8 lat temu w ramach firmy 4Results, a obecnie działa jako niezależna organizacja, wdraża u międzynarodowych i polskich Klientów metodykę zarządzania wynikami i ciągłego doskonalenia o nazwie Pozytywna Produktywność. Nasza metodyka obecna jest w 22 krajach na całym świecie. Obsługujemy organizacje z branż Shared Service Center, Business Process Outsourcing oraz Banking, Insurance and Financial Service.

Dostarczamy rozwiązania, które pomagają Klientom w podnoszeniu zaangażowania pracowników i wdrażaniu usprawnień w otoczeniu pracy. Nasze dwa produkty, które budujemy i rozwijamy to:

  1.  Positive Productivity® – ustrukturyzowana metodologia wdrożenia zarządzania wynikami i ciągłego doskonalenia w procesach usługowych, która łączy elementy Lean, Six Sigma, Change Management, HR Development i inne.
  2.  HarmoDesk (harmodesk.com) – proste narzędzie IT, które umożliwia pomiar, dystrybucję  pracy, angażowanie pracowników w usprawnienia, zarządzanie zespołem i wspiera transformację biznesową.

Kariera

Czy jesteś pasjonatem wdrażania pozytywnych, trwałych zmian? Dołącz do zespołu Positive Productivity. Stań się jednym z inicjatorów globalnych zmian w firmach. Zmian, które zaczęły się w Polsce, a teraz dokonują się w 22 krajach świata na 5 kontynentach!

Obecnie szukamy kandydatów na stanowiska:

Senior Consultant: continuous improvement MASTER in SSC/BPO sector

Junior Consultant: continuous improvement MASTER in SSC/BPO sector

Aktywny sprzedawca – „łowca” Klienta biznesowego

CEO

KRZYSZTOF PIMPICKI

CEO POSITIVE PRODUCTIVITY

WSPÓŁZAŁOŻYCIEL 4RESULTS

WSPÓŁTWÓRCA METODYKI POSITIVE PRODUCTIVITY® 

Jest twórcą i głównym promotorem metodologii Positive Productivity®. Jego zadaniem jest zapewnianie pożądanych wyników biznesowych dla klientów poprzez wprowadzenie nowej kultury organizacyjnej i zmianę sposobu działania organizacji. Specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów strategicznych i operacyjnych poprzez wdrażanie nowych systemów zarządzania. Jego 17-letnie doświadczenie w zakresie wprowadzania zmian obejmuje dziesiątki strategicznych projektów wdrożeniowych i setki warsztatów dotyczących zarządzania i efektywności operacyjnej.

Ma żonę i troje dzieci. Jest zapalonym triathlonistą.

Kontakt

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt:

(+48)
501 699 430

kamil.lissowski@positiveproductivity.eu

O 4 Results:

Nasz prezes Krzysztof Pimpicki jest współzałożycielem 4Results. Firma ta koncentruje się na wdrażaniu zmian / strategii i zapewnia środowisko dla ponad 60 specjalistów-konsultantów obsługujących klientów z różnych sektorów biznesowych. Udane 12 lat współpracy z firmą 4Results zapewnia nam dostęp do know-how w zakresie optymalizacji, zarządzania zmianą, kompleksowych szkolenia i rozwiązań coachingowych dla klientów zarówno w branży usługowej, łańcucha dostaw i produkcji.

4RESULTS SP. Z O.O.
Ul. Gżegżółki 4,
02-804 Warszawa

Telefon: 22 859 0 333
E-mail: info@4results.pl

NIP: 951-216-00-42