Warsztaty będą prowadzone online, na żywo, dokładnie z tą samą zawartością merytoryczną, którą dostarczamy na warsztacie stacjonarnym. Dodatkowym atutem w wersji online jest praktyczne doświadczenie przez uczestników, w trakcie symulacji, zestawu narzedzi który umożliwia zapewnienie efektywnej pracy zdalnej.

 

Chcesz znacząco poprawić Twoje wyniki? Zastanawiasz się jak bardziej wykorzystać potencjał Twojego zespołu, by wdrożyć usprawnienia i automatyzację? Potrzebujesz przeprowadzić transformację szybciej i z korzyścią dla Ciebie i Twoich pracowników? Szukasz modelu efektywnej pracy zdalnej przez długi czas?

 

Dzisiejsza technologia umożliwia nam szybkie wdrożenia transformacji cyfrowej, procesowej oraz automatyzacji. Stworzyliśmy grę symulacyjną pozwalającą obserwować, jak możesz poprawić optymalizację procesów w Twojej firmie. Poznasz ją na szkoleniu Digital Transformation Acceleration gdzie pokażemy Ci, jak pobudzić motywację, wzmocnić produktywność i wdrożyć automatyzację w w środowisku pracy zdalnej.

Jeśli w Twojej firmie, rodzą się następujące pytania:

  1. Jak szybko wdrożyć optymalizację procesów biznesowych w przedsiębiorstwie mającym dużą ilość zaszeregowanych zadań, by uzyskać znaczną poprawę produktywności?

2. Jak doprowadzić do tego, aby pracownicy aktywnie wspierali zmiany związane z uproszczeniem i automatyzacją procesów i realnie angażowali się w jej wdrożenie?

3. Jak w pracy zdalnej utrzymać zaufanie w relacji pracownik-pracodawca, a jednocześnie zapewnić pełną przejrzystość wykorzystania czasu pracy?

… to konkretne rozwiązania dla Twoich codziennych wyzwań

jakie znajdziesz w trakcie tego wydarzenia

 

 

Digital Transformation Acceleration

to zmiana sposobu myślenia

by mieć 10x większy wpływ

na zaangażowanie i wyniki!

Warsztat ma charakter strategiczny i są dedykowane

dla menedżerów, którzy odpowiadają za wybór strategii,

metody wdrożenia automatyzacji, optymalizacji w firmie.

 

Dzięki warsztatowi:

1. Poczujesz jak łatwo i szybko wykorzystać narzędzia IT wspierające transformację cyfrową automatyzację w firmach oraz wspierające zarządzanie pracą zdalną.

2. Sprawdzisz nowe możliwości rozwoju i stymulowania zaangażowania pracowników poprzez nowoczesne metody pomiaru czasu pracy, dystrybucji zadań i ich wizualizacji w pracy zdalnej. Poczujesz moc budowania zespołów w oparciu o wspólne cele.

3. Poczujesz moc budowania zespołów w oparciu o wspólne cele.

4. Zobaczysz, w jaki sposób standaryzować czynności w procesie, żeby automatyzacja i robotyzacja była skuteczna, szybka i co najważniejsze tania.

5. Z konkretnym planem i usystematyzowanymi pomysłami, ukończysz warsztat a zdobyte know-how będziesz mógł wdrażać w Twojej organizacji.

W trakcie warsztatów prelegenci przekażą liczne inspiracje udokumentowane doświadczeniem zdobytym z procesów transformacji poprzez liczne case study.

SPIN_Konferencja_20190918_WojciechKrysiakPHOTOGRAPHY_0254
_DSC4402

Podczas warsztatu weźmiesz udziału w strategicznej grze symulacyjnej, w której zespoły szukają optymalnej strategii na transformację cyfrową oraz poprawę wyników w symulowanej organizacji business services.

 

SPIN_Konferencja_20190918_WojciechKrysiakPHOTOGRAPHY_0269
DSC4379(1)
DSC4388-300X200
_DSC4381
_DSC4396
_DSC4395
_DSC4388
_DSC4402

Sprawdź, jak budować zaangażowanie zespołów

w usprawnienia i wdrożyć automatyzację procesów.

Poznaj naszych ekspertów prowadzących warsztat:

    Krzysztof Pimpicki

 

k1

CEO, Positive Productivity. Strateg i wdrożeniowiec nowoczesnych systemów zarządzania. Twórca metodyki transformacji procesowej i kulturowej oraz narzędzi IT do pomiaru, dystrybucji i wizualizacji zadań w business services. Jego 18-letnie doświadczenie w zakresie wprowadzania zmian obejmuje dziesiątki strategicznych projektów wdrożeniowych i setki warsztatów dotyczących zarządzania, transformacji procesowej i efektywności operacyjnej w branży business services dla firm na 6 kontynentach. Pasjonat wdrażania nawyków poprawiających produktywność i pozytywność. Jest zapalonym triathlonistą.

    Marek Pawełczyk

mp pics

CTO, Positive Productivity. Zarządza zespołem odpowiedzialnym za rozwój i utrzymanie technologii pomiaru, dystrybucji i wizualizacji zadań w firmach z sektora business services. Przez 20 lat koncentrował się na projektach poświęconych wykorzystaniu danych i technologii do podejmowania decyzji i wdrażania zmian optymalizacyjnych . Pasjonat sportu i zdrowego stylu życia. Zawodnik licznych zawodów rowerowych w kategorii Masters

Opinie uczestników

Automation Acceleration! to skondensowana porcja praktycznej wiedzy jak zacząć zmieniać SSC tu i teraz. Ten warsztat daje szefowi SSC szansę doświadczyć jak suma drobnych zmian w codziennym zachowaniu poszczególnych pracowników może kompletnie zmienić optykę postrzegania efektywności procesów w SSC. Przestań opierać się na opiniach, zacznij podejmować decyzję w oparciu o fakty.

Sebastian Schyck

SSC Head

Daje on bardzo ciekawe spojrzenie na zmianę i na transformację, automatyzację, ale w kontekście decyzji biznesowych w kontekście decyzji przedsiębiorstwa, które myśli o całościowym procesie biznesowym. Wydaje się, że taka formuła jest bardzo udanym podejściem do tego żeby spojrzeć na zmiany jakie całość – nie zapominając o żadnym i nie pomijając żadnego ważnego elementu całej układanki potrzebnej do zmiany i bardzo praktycznego podejścia do pokazania czym naprawdę ta zmiana jest, co ze sobą niesie i na co zwrócić uwagę.

Janusz Dziurzyński

Vice President ABSL

Warsztat Automation Acceleration był dla nas wartościowym źródłem inspiracji do identyfikacji i wdrażania usprawnień procesów Back Office. Polecam go wszystkim, dla których rosnący wolumen biznesu lub presja kosztowa są wyzwaniami.

Piotr Kaźmierczak

Vice President ABSL

Metodyka warsztatów jest przełomowa, bo pozwala doświadczyć w praktyce efektów robotycznej transformacji, wzmacnia umiejętności pracy zespołowej i angażuje w proces zmian. Uczy jednocześnie jak taki projekt zorganizować, jakich narzędzi użyć, osadzić w kontekście firmy.

Jacek Stryczyński

Przewodniczący grupy Smart Automation/RPA w ABSL Warszawa

CEO Space Intelligence Lab

„Warsztaty Automation Acceleration to inspirujące doświadczenie, które w prosty i ciekawy sposób pozwala zrozumieć uczestnikom czy są gotowi na cyfrową rewolucję i co muszą zrobić aby ich transformacja przebiegała w możliwie najefektywniejszy sposób.Podczas warsztatów, jest czas na refleksję i dyskusję innymi uczestnikami o wyzwaniach i sposobie ich pokonywania. Szczerze polecam warsztaty osobom dopiero rozważającym automatyzacje, robotyzację i lean, ale także tym doświadczonym, którzy już prowadzą takie inicjatywy i szukają nowego świeżego spojrzenia.”

Jakub Staryga

Architekt Transformacji Lean

Europ Assistance, Central & Eastern Europe

Gigantyczna wartość. „Doświadczenie tego samemu pokazuje nam, na co zwrócić uwagę i nic więcej nie trzeba dodawać. Doświadczyłem, tego że jeżeli planujemy taką zmianę jak automatyzacja w naszej organizacji, nadal kluczem pozostają w tym wszystkim ludzie i trzeba tą zmianę w taki sposób planować żeby ludzie odnaleźli się pozytywnie, żeby traktowali to jako szansę dla siebie na poprawę jakości warunków pracy, a nie jako zagrożenie. To wartość, z perspektywy zobaczenia jak to może wyglądać i wyobrażenia sobie jak taki proces zaplanować.”

Wojciech Telenga

Head of Sales Transformation

Deloitte Digital

Dla kogo adresujemy warsztat Digital Transformation Acceleration?

1. Warsztat jest dedykowany dla menedżerów, którzy odpowiadają za wybór strategii, metody wdrożenia transformacji procesowej, automatyzacji, optymalizacji w firmie.

2. Szkolenie jest przydatne menedżerom, odpowiadającym za tworzenie kultury i systemu zarządzania, który wspiera transformację w business services, funkcjach operacyjnych.

3. Najczęściej są to szefowie centrów operacyjnych, szefowie biznesu, menedżerowie, którzy odpowiadają za obszary transformacji oraz menedżerowie ds. automatyzacji i ciągłego doskonalenia.

Zdecydowanie polecałbym warsztaty osobom, które mają moc decyzyjną, menedżerom, ludziom, którzy zarządzają większymi zespołami, które tego rodzaju zmiany potrzebują – czyli ludzi, którzy przez wdrażanie tych rozwiązań, po pierwsze, będą pociągali ludzi za sobą, po drugie będą wdrażali nową kulturę pracy i będą w stanie pokazać namacalnie wartość tych zmian, która będzie wywarta na działalność całego przedsiębiorstwa.

Janusz Dziurzyński

Vice President ABSL

Nie czekaj, zgłoś swój udział, skorzystaj już dziś!

Informacje organizacyjne

Warsztat (8:45-17:00) prowadzony jest w małej maksymalnie 18 osobowej grupie.

Cena 970 zł netto

By zapewnić pełne doświadczenie udziału w warsztacie w formie online potrzebne jest spełnienie kilku kluczowych zasad, przeniesionych ze świata szkoleń stacjonarnych:

 • Jesteśmy w pełni obecni przez cały czas szkolenia planowany od 8:45 do 17:00.
 • Mamy stabilne, szybkie łącze internetowe w trakcie całego czasu trwania warsztatu.
 • Przebywamy w osobnym pomieszczeniu i uczestniczymy z włączoną kamerką internetową oraz mamy możliwość włączania mikrofonu tak by aktywnie uczestniczyć w pracy zespołowej.
 • W trakcie szkolenia nie uczestniczymy w innych spotkaniach, nie odpowiadamy na maile, nie planujemy innych aktywności (np. gotowanie obiadu ) bo warsztat od samego początku do samego końca wymaga obecności i zaangażowania.
 • Mamy gotowość techniczną do uczestnictwa w warsztacie (na 2 tygodnie przez warsztatem prześlemy szczegółowe informacje). Poniżej informacje kluczowe:
  • Całość komunikacji głosowej oraz wideo odbywać się będzie poprzez platformę Google Hangouts Meet. Uczestnicy będą pracować zarówno wspólnie, jak i w podgrupach poprzez dodatkowe pokoje/kanały na platformie online.
  • Symulacja oraz praca warsztatowa realizowana będzie poprzez wcześniej przygotowane narzędzia na platformie Google – Google Mail, Google Sheet.
  • W trakcie symulacji będziemy używać dedykowanego narzędzia dostępnego na domenie Salesforce.com.

Jeśli masz jakieś pytania, prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia bogumil.luc@positiveproductivity.eu lub kontakt telefoniczny: (+48) 575 086 913. Na wszystkie pytania wyczerpująco odpowiemy.